يکشنبه , ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ , 01:14:59
پشتیبانی :
ورود

نام کاربری :

رمز عبور :

رمز عبور خود را فراموش کرده ام

«برای تست امکانات پنل با نام کاربری و رمز عبور demo وارد شوید»

 
آموزش

به بخش آموزش استفاده از پنل ارسال پیامک اینترنتی «نوین پرداز» خوش آمدید.


سرویس ارسال پیام صوتی
با استفاده از سرویس ارسال پیام صوتی شما میتوانید پیام خود را ضبط کرده و برای مشتریان خود  ارسال نمایید . نوع گفتار شما میتواند تاثیر گذاری تبلیغ شما را نیز بیشتر کند برای استفاده میتوانید وارد پنل پیامک خود شوید و از منوی ارسال پیام صوتی نسبت به ارسال اقدام نمایید . پیام صوتی شما در ساعت تایین شده برای کلیه مشترکین ارسال خواهد شد

ساعت ارسال پیام صوتی از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۲۱ می باشدفرمت فایل صوتی
نوع فایل صوتی شما می بایست با پسوند wave باشد . برای تبدیل فایل به فرمت مورد نظر از نرم افزارھای مختلفی میتوانید استفاده کنید ما در اینجا با استفاده سایت آنلاین کانورت این قسمت را انجام میدھیم و مراحل آن توضیح داده میشود. به سایت http://www.online-convert.com بروید و در قسمتی که تبدیل فایل ھای صوتی را نشان میدھد گزینه wave را انتخاب کنید و دکمه Go را فشار دھیدصفحه جدیدی مثل تصویر زیر برای شما باز میشود.مراحل را طبق تصویر انجام دھید و در انتھا دکمه convert را بزنیدبعد از عملیات تبدیل و اماده شدن فایل شما میتوانید با کلیک رو گزینه download link فایل به قالب wav با فرمت PCM ۸۰۰۰h ۱۶k mono دانلود نمایید. فایل دانلود شده را میتوانید برای ارسال پیام صوتی در سامانه استفاده کنید.


انتخاب صدای تاثیر گذار
همراه با صدا احساستان را به دیگران منتقل کنید . انتخاب صدای خوب و تاثیر گذار میتواند تاثیر تبلیغ شما را بیشتر کند شما میتوانید به راحتی متن خود را تایپ کرده و صدایی مناسب دریافت نمایید . جهت سفارش اینجا کلیک نمایید

دانلود نمونه صدا

دانلود نمونه صدا ضبط شده در استودیو

 

 

 

 

 

شما می توانید راهنمای کامل استفاده از پنل اینترنتی را از لینک زیر دانلود و آن را مطالعه نمایید.

 

 

استفاده از فایل اکسل در محیط پنل

برای استفاده از فایل اکسل که شما در سیستم خود آن را تنظیم می نمایید تا بتوانید آن را در پنل استفاده کنید باید به دو نکته مهم در این خصوص توجه نمایید.

1- بدون در نظر گرفتن نسخه نرم افزار مایکروسافت اکسل (چه 2003، 2007، 2010یا 2013) در هنگام ذخیره فایل بایستی حتما بصورت Excel 97-2003 WorkBook ذخیره نمایید.برای این منظور در پنجره Save AS  و در قسمت پایین از بخش Save as type این مورد را انتخاب نمایید.

2-توجه نمایید که پنل سطر اول فایل اکسل را بعنوان سرستون در نظر می گیرد. پس در سطر اول یا عنوان ستون را درج نمایید و یا آن را خالی بگذارید .

 

 

 

آموزش رفع مشکل پرداخت آنلاین

در صورتی که در زمان انتخاب پرداخت آنلاین با صفحه مشابه شکل زیر مواجه شدید بصورت زیر عمل کنید:

1- گزینه I Understand the Risks را انتخاب نمایید.

2- پس از آن گزینه Add Exception.. را انتخاب نمایید

 

3- در پنجره باز شده ابتدا گزینه Get Certificate   و سپسConfirm Security Exception را انتخاب نمایید.