يکشنبه , ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ , 01:33:04
پشتیبانی :
ورود

نام کاربری :

رمز عبور :

رمز عبور خود را فراموش کرده ام

«برای تست امکانات پنل با نام کاربری و رمز عبور demo وارد شوید»

 
ویژگی های سامانه


 نسخه جدید API وب سرویس شرکت نوین پرداز ویژه استفاده برنامه نویسان

این روش از روشهای پیشرفته در انتقال پیامک به شمار می رود . این متد ،ارسال و دریافت پیامک های فارسی ، لاتین و باینری با اندازه های متفاوت را دارا می باشد . برای برقراری ارتباط با API  شرکت نوین پرداز می توانید از دو پروتکل HTTP بر روی پورت 80 ، و یا استفاده از پروتکل امن HTTPS   بر روی پورت 443 استفاده نمایید

 با استفاده از این امکان شما قادر خواهید بود در سایت و یا نرم افزار خود از طریق ارتباط با سرورهای پیام کوتاه شرکت نوین پرداز، پیامک با تنظیمات دلخواه خود ارسال نمایید . 

 در نسخه جدید وب سرویس این شرکت کلیه موارد جهت ارتباطی مناسب و سرعت ارسال و دریافت خوب رعایت شده است و همکاران گرامی نیز می توانند با استفاده از این امکان از تعرفه پیام کوتاه مناسب و سرعت بالا برخوردار شوند .

جهت تست سرعت ارسال و امکانات قید شده بعد از ثبت نام در سایت با شماره های شرکت نوین پرداز 05117597590 الی 6 تماس حاصل نمایید تا این امکان را برای شما فعال شود.

راهنمای ار سال پیامک از طریق وب سرویس   Description: Description: نرم افزار حسابداری نوین پرداز
نمونه کد ارسال پیامک با زبان C# Description: Description: نرم افزار حسابداری نوین پرداز

 

 ارسال و دریافت پیامک از طریق آدرس (URL) ویژه برنامه نویسان

در این روش که نیاز به خط اختصاصی می باشد برنامه نویس می تواند با نامگذاری پارامترهای شماره فرستنده، گیرنده و متن پیامک ، پیامک دریافتی به پنل را به صفحه ای خارج از محیط پنل هدایت کند و در صقحه مورد نظر آن را پردازش و نتیجه دلخواه را استخراج و در صورت نیاز پیامکی جهت پاسخ ارسال نماید.

همین طور برنامه نویس می تواند با استفاده از آدرس اینترنتی (URL) مشابه آدرس زیر و ثبت مشخصات پنل خود با استفاده از یک آدرس پیامک خود را ارسال نمایند.

ارسال پیامک از طریق آدرس
 
امکان ارسال پیامک از طریق آدرس برای شما فعال می باشد.
 
آدرس صفحه:http://npsms.com/sendSmsViaURL.aspx
 
پارامتر ها:  
نام کاربری:userName 
کلمه عبور:passWord 
نام دامنه:domainName 
متن پیامک:smsText 
شماره ی گیرنده:reciverNumber 
شماره ی فرستنده:senderNumber 
 
مثال:http://npsms.com/sendSmsViaURL.aspx?userName=myUserName&password=myPassword&domainName=mydomain&smsText=myText&reciverNumber=myMobileNumber&senderNumber=mySenderNumber

 

  ارسال و دریافت پیامک بصورت Admin ویژه برنامه نویسان

در این روش برنامه نویسان می توانند یک پنل تهیه نمایید و ارتباط نرم افزار و یاسایت را با پنل خودشان انجام دهند. اما مدیریت کامل بخش ارسال پیامک های کاربران برعهده خود برنامه نویس می باشد. 

در این روش برنامه ای که توسط برنامه نویس می نویسد بعنوان یک رابط بین نرم افزار و پنل پیامک می باشد. که با مدیریت و دیتابیسی که مد نظر ایشان می باشد ارسال ها انجام می شود. همچنین می توانند با تهیه پنل نمایندگی و ایجاد کاربر با تعرفه دلخواه به کاربرانشان از طریق سایت و یا نرم افزار ارائه خدمات بدهند.

 

برخی از ویژگی های سامانه ارسال پیامک اینترنتی نوین پرداز به شرح ذیل میباشد :

1-   قیمت استثنایی و منحصر به فرد سامانه نسبت به سایر سامانه های ارسال پیامک اینترنتی

2-   تیم پشتیبانی فنی متعهد و متخصص

3-   استفاده از قوی ترین سرورهای اینترنتی

ویژگی های عمومی سامانه :

·        ارسال پیامک تکی ، گروهی ، ارسال از لیست ، دفترچه تلفن ، و ......

برخی ویژگی های سامانه پیامک نوین پرداز جهت دفاتر بیمه :

·        با استفاده از پیامک سررسید قادر خواهید بود به لیست اشخاصی که چند روز مشخص (مثلا 3 روز و 1) پیش از پایان هر یک از خدمات بیمه ای (بیمه شخص ثالث خودرو بیمه بدنه خودرو بیمه آتش سوزی حوادث عمر و ...) بصورت اتوماتیک به مشتری بیمه شده پیامک جهت تمدید بیمه نامه ارسال گردد%

برخی ویژگی های سامانه پیامک نوین پرداز جهت پزشکان و دندان پزشکان :

·        پزشکان و دندان پزشکان محترم با استفاده از ویژگی ارسال پیامک تکی و گروهی در آینده (در یک تاریخ و ساعت مشخص) ، قادر خواهند بود پیش از نوبت بیمار جهت یاد آوری به وی پیامک های یاد آوری اتوماتیک در ساعت و تاریخ مقرر ارسال نمایند همچنین جهت برخی از کاربردهای خاص همچون چشم پزشکی و دندان پزشکی ، میتوانید به بیماران خود در بازه های زمانی مشخص (مثلا 6 ماه یکبار یا سالیانه) جهت معاینات کلی پیامک ارسال نمایید%


 دریافت و عدم دریافت پیامک تلیغاتی در اپراتور همراه اول:
برای فعالسازی دریافت پیامکهای تبلیغاتی عدد 2 را به شماره 8999 ارسال نمایید.
برای عدم دریافت پیامکهای تبلیغاتی عدد 1 رابه شماره 8999 ارسال نمایید.
این عملیات ظرف مدت 24 ساعت برای شماره شما منظور خواهد شد.